+48 600 288355 clouds@clouds.pl

Projekt graficzny wizytówki

Projekt strony internetowej - Białystok

Eleganka i nowoczesna lub tradycyjna i bogato zdobiona. W zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć lub też branży, którą reprezentujemy, mamy bardzo szeroki wybór zarówno uszlachetnień wizytówki jak też nośnika: kartonów i papierów ozdobnych.
Wykonamy projekt wizytówki opasowany do konkretnych wymagań, uszlachetnimy folią matową lub błyszczącą. Możliwy jest także hot stampig – bardzo często stosowany zabieg, który podnosi walor estetyczny wizytówki.

Rodzaju uszlachetnienia wizytówek jest kilka. Najczęściej zabezpiecza się je stosując folię błyszczącą, matową lub soft touch. Często jednak, aby podnieść walory wizytówki i wyróżnić spośród innych jest użycie innych sposobów. Należy do nich na przykład lakier wybiórczy, biały zadruk (przy papierach ozdobnych barwionych w masie) czy też wspomniane foliowanie na gorąco – hot stamping.
Do innj grupy wizytówek należą tzw. wizytówki kaszerowane, złożone z kilku warstw różnobarwnych papierów lub też na papierze bawełnianym. Są to jednak wizytówki, których cena jest wysoka. Wynika to między innymi ze sposobu przygotowania jej do druku, z techniki wykonania i materiałów, które są użyte przy jej powstawaniu.

Projekt wizytówki z białym zadrukiem